بهترین جراح زیبائی زنان در خوزستان

بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان از جمله مهم ترین ارگان های بدن آنان تلقی می شود. این اندام در اثر عواملی همچون افزایش سن ، زایمان و برخی علل دیگر دستخوش تغییراتی شده و از زیبایی آن کاسته می شود ، که متاسفانه این مسئله علاوه بر تاثیر سوئی که بر میزان اعتماد به نفس بانوان می گذارد ؛ در عملکرد جنسی آنان نیز اثر منفی گذاشته و منجر به نارضایتی آنان از مقاربت هم خواهد شد. از این رو شاهد آن هستیم که معمولا زنان هنگام با مواجهه با این بحران ، درصدد یافتن راهی جهت رفع این مشکل بر می آیند و اغلب به انجام اعمال جراحی زیبایی زنان روی می آورند. اما مهم ترین سوالی که وجود دارد این است که بهترین جراح زیبائی زنان در خوزستان  یا سایر شهر های ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح زیبائی زنان در خوزستان

اعمال جراحی زیبائی زنان

به طور کلی بهترین دکتر زیبائی زنان در خوزستان ، صلاحیت انجام کلیه جراحی های زیبائی زنان را داراست و خانم ها می بایست به منظور انجام این اعمال جراحی به ایشان مراجعه نمایند. باید خاطر نشان نمود که این دسته از بانوان همواره با سوالات ذیل روبرو خواهند بود :

 • جراحی های زیبایی زنان چیست ؟
 • بهترین دکتر زیبائی زنان کیست ؟
 • چگونه می توانم بهترین دکتر زنان و زیبائی را انتخاب کنم ؟
 • آیا با انتخاب این جراح می توان نتیجه مطلوبی از عمل زیبایی زنان  دریافت کرد یا خیر ؟

حال آن که با تعدد جراحان زیبائی ، قاعدتا سر درگمی افراد بیشتر شده و انتخاب جراح و متخصص زنان به امری دشوار بدل می گردد. بنابراین اولین اصل در این باب این است که خانم ها با توجه به استان و شهر محل سکونت خود ، اقدام به انتخاب بهترین جراح زیبائی زنان اهواز یا سایر شهر ها نمایند. به طوری که به عنوان مثال بانوان ساکن استان خوزستان ، می بایست به دنبال یافتن بهترین جراح زیبائی زنان در خوزستان باشند.

بهترین جراح زیبائی زنان در خوزستان

انواع جراحی های زیبائی زنان

 • جراحی زیبائی واژن ( لابیاپلاستی ) : این جراحی ، یکی از پرتقاضاترین اعمال زیبائی در حوزه زنان می باشد که هم اکنون در سرتاسر دنیا بانوان بسیاری به منظور داشتن یک واژن زیبا مترصد انجام این عمل جراحی می باشند. لازم به ذکر است که این عمل جراحی به منظور اصلاح اندازه لابیاهای ماژور و مینور انجام می پذیرد و نه تنها منجر به افزایش اعتماد به نفس خانم ها می گردد ، بلکه سبب بهبود روابط جنسی آن ها نیز خواهد شد.
 • جراحی پرینورافی : طبق گفته های دکتر حسینی اصل بهترین متخصص زنان و زایمان اهواز یکی دیگر از جراحی های زیبائی حوزه زنان می باشد که غالبا نیاز به انجام آن به دنبال زایمان های طبیعی و شلی واژن ، احساس می شود. با انجام عمل پرینورافی ، مشکل شلی واژن تا حدود زیادی مرتفع خواهد شد.
 • واژینوپلاستی : در حقیقت نوعی عمل ترمیمی به شمار می رود که با هدف تنگ کردن واژن ، ترمیم و زیباسازی واژن ؛ صورت می پذیرد. این عمل جراحی را می توان همزمان با عمل جراحی لابیاپلاستی نیز انجام داد.
 • عمل تزریق چربی و ژل به واژن : این ها روش هایی هستند که در راستای زیباسازی و حجیم سازی واژن بخصوص در افراد لاغر مورد استفاده قرار می گیرند و موجب افزایش طراوت واژن می شوند. توجه داشته باشید که در هر دو روش تزریق ژل و تزریق چربی ، عمل تزریق در ناحیه لابیاهای ماژور ( لب های بزرگ واژن ) انجام می گیرد.

بهترین جراح زیبائی زنان در خوزستان کیست؟

در ابتدا باید گفت که طبیعتا تبحر و تجربه بالای جراح ، تاثیری مستقیم بر روی میزان رضایت بیمار از ماحصل جراحی خواهد داشت. سایر فاکتورهای مهمی که می توانند در نتیجه جراحی زیبائی زنان تاثیرگذار باشند عبارتند از :

 • میزان مهارت دکتر زیبایی زنان : بی شک ، یکی از ضروری ترین مسائل در انجام اعمال زیبایی ، میزان مهارت جراح می باشد تا جایی که اطمینان از وجود آن می تواند تا میزان قابل توجهی دستیابی به نتیجه قابل قبول را برای شما تضمین نماید.
 • تجربه بیمارانی که توسط جراح منتخب شما تحت عمل جراحی قرار گرفته اند : از دیگر مواردی که می تواند شما را در انتخابی که کرده اید مطمئن سازد ، سطح رضایت مراجعینی می باشد که قبلا به وسیله جراح معالج شما جراحی شده اند.
 • استفاده از تجهیزات مدرن : امروزه در راستای اعمال زیبایی ، دستگاه ها و تکنولوژی های نوینی مورد استفاده قرار می گیرند که به طور یقین استفاده جراح منتخب شما از این ابزارها و ادوات ، می تواند در کیفیت نتیجه عمل زیبایی زنان و کاهش عوارض جراحی تاثیر چشمگیری داشته باشد.

بهترین دکتر عمل تنگی واژن در اهواز

همانطور که می دانید یکی از مشکلات شایع در میان خانم ها گشادی واژن می باشد که به دلیل افزایش سن ، زایمان های طبیعی مکرر و یائسگی به وجود می آید و باعث به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی در روابط جنسی خانم ها می شود. از همین رو انجام عمل تنگی واژن در شهر های بزرگی که زنانشان به زیبایی اندام و ناحیه واژینالشان اهمیت می دهند بسیار پرطرفدار و محبوب بوده است. عمل تنگ کردن واژن در صورتی که به دست بهترین جراح زیبائی زنان که از تخصص ، تبحر و تجربه بسیار بالایی برخوردار است ؛ انجام شود ، نه تنها باعث کاهش مشکلاتی همچون ، ترشحات واژن ، بی اختیاری ادرار و خارج شدن هوا از واژن و غیره می شود  ، بلکه  موجب افزایش اعتماد و عزت نفس از دست رفته افراد و همچنین افزایش میل جنسی و لذت  می شود. از آنجایی که ناحیه واژینال یکی از مهم ترین اعضای بدن خانم ها می باشد ، نمی توان برای درمان مشکلات آن به هر پزشکی مراجعه کرد. از همین رو نیاز است تا بهترین دکتر زنان و زایمان و عمل تنگ کردن واژن در اهواز ، خوزستان یا دیگر شهر های ایران را پیدا کرد و سپس با اعتماد و اطمینان کامل به او مراجعه کرد. برای پیدا کردن چنین پزشکی نیاز است تا دقت بسیار زیادی را به کار برد و او را از جوانب مختلف بررسی کرد. به عنوان مثال باید سابقه کاری پزشک ، تکنیک مورد استفاده وی و همچنین تعداد عمل های جراحی زیبایی که تا کنون انجام داده است را مورد بررسی قرار داد. بهترین راه این است که به صورت حضوری به پزشک مورد نظر خود مراجعه کرده ، از افراد حاضر در مطب پرس و جو کرده و برای اطلاع از سطح سواد پزشک مورد نظر ، از او سوالات متداولی را همانند این که چه کسی برای انجام این پروسه مناسب است ، عوارض عمل تنگ نمودن واژن چیست ؟ خطری برای من ندارد؟ روش مورد استفاده شما چیست و غیره بپرسید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی عمل تنک کردن واژن بدون جراحی نیز امکان پذیر است و بسیاری از پزشکان آن را ارائه می دهند اما قبل از انتخابی باید دقت داشت و به خوبی تحقیق کرد.

فیلم جراحی لابیاپلاستی توسط بهترین جراح زیبائی زنان در اهواز

 

دکتر فرزانه حسینی اصل ، بهترین متخصص زنان اهواز و بهترین جراح زیبائی زنان در خوزستان می باشند. ساکنین این استان و شهرهای آن می توانند با اطمینان خاطر نزد دکتر حسینی اصل ، بهترین و متبحر ترین دکتر زنان و زایمان در اهواز مراجعه فرموده و زیر نظر ایشان ، بهترین نتایج را از اعمال زیبائی زنان کسب نمایند.

نظرات بسته شده است.

تماس با دکتر