تنگ کردن واژن بدون جراحی

یکی از شایع ترین دغدغه های خانم ها مسئله گشادی واژن می باشد که غالبا در پی زایمان طبیعی ، افزایش سن ، افزایش وزن و یائسگی رخ می دهد. خیلی از افراد از ترس اینکه بعد از انجام عمل جراحی حس جنسی خود را از دست می دهند این مشکل را برطرف نمی کنند و در نهایت لذت جنسی خود و همچنین اعتماد به نفسان را کاهش می دهند. اما باید بگویم که با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر نیازی به جراحی برای رسیدن به اندام تناسلی زیبا و برطرف کردن گشاد بودن واژن نیست چرا که بدون عمل جراحی نیز می توان این مشکل را برطرف کرد. ما در این مقاله از سایت دکتر فرزانه حسینی اصل بهترین جراح و متخصص زیبایی زنان و زایمان در اهواز و خوزستان قصد داریم در رابطه با روش های تنگ کردن واژن بدون جراحی صحبت کنیم. اگر به دنبال روشی ایمن در این زمینه هستید این مقاله را از دست ندهید. دکتر فرزانه حسینی اصل با انجام تک تک این موارد با کیفیت بالا می توانند به افزایش اعتماد به نفس و همچنین افزایش میل جنسی و بهبود روابط زناشویی شما کمک کنند.

 

تنگ کردن واژن بدون جراحی

 

روش های تنگ کردن واژن بدون جراحی

در این خصوص ، باید خاطر نشان نمود که واژن به طور ذاتی از پتانسیل و قابلیت ارتجاعی برخوردار بوده و می تواند به خودی خود و در مواقع لزوم تنگ یا گشاد شود ؛ از این رو خانم ها نباید از این موضوع ابراز نگرانی نمایند. البته ناگفته نماند مواردی که در ابتدا به آن ها اشاره شد ، موجب از هم گسیختگی عضلات واژن شده و قاعدتا به دنبال آن ها ؛ واژن ، قوام و تنگی سابق خود را از دست خواهد داد. از این رو می توان گفت به طور کلی گشادی واژن ، معضلی است که بانوان با آن درگیر بوده و همواره به دنبال یافتن راهی جهت رهایی از آن و تنگ کردن مجدد واژن می باشند ، تا به این ترتیب علاوه بر افزایش اعتماد به نفس ؛ روابط زناشویی خود را نیز بهبود بخشیده و رضایت جنسی خویش و شریک جنسی شان را فراهم آورند. لازم به ذکر است گشادی واژن ، نه تنها کیفیت مقاربت جنسی را تحت الشعاع قرار می دهد ؛ بلکه عوارض دیگری اعم از خشکی واژن ، بی اختیاری ادرار و غیره را نیز در پی دارد.

تنگ کردن واژن با لیزر

به منظور بازیابی تنگی واژن ، روش ها و متدهای مختلف جراحی و غیر جراحی وجود دارد. در این میان ، تنگ کردن واژن با لیزر یکی از پرطرفدارترین روش های تنگ کردن واژن بدون جراحی می باشد که در حال حاضر محبوبیت بالایی در بین خانم ها یافته است. دلیل توجه به این روش ، از این حیث است که اکثر بانوان از انجام تکنیک های جراحی و تهاجمی واهمه دارند و در پی یافتن راهی موثر و کارآمد ولی در عین حال ایمن و بی خطر می باشند. با استفاده از فناوری لیزر می توان ، عضلات واژن را تقویت نموده و گشادی و شل شدگی واژن را برطرف نمود.

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر

به طور کلی بانوان با تنگ کردن واژینال می توانند ، تمایل جنسی خود را بازیافته و بدین ترتیب به زندگی زناشویی خود روحی دوباره بخشند. از جمله مزایای تنگ کردن واژن با لیزر عبارتند از :

  • در تنگ کردن واژن با لیزر ، نیاز به ایجاد هیچ گونه برشی وجود ندارد و فاقد درد و خونریزی می باشد.
  • دوره نقاهت تنگ کردن واژن بدون جراحی ( با لیزر ) کوتاه بوده و پس از انجام آن ، امکان بازگشت سریع به امور روزمره وجود دارد.
  • هزینه تنگ ساختن واژن با لیزر به مراتب ، کمتر از روش های جراحی است.

 

سخن آخر

باید توجه داشت که تنگ کردن واژن با استفاده از روش های غیر جراحی اعم از لیزر ، برای افراد با گشاد شدگی های شدید واژن ، پاسخگو نخواهد بود. لذا توصیه می شود پیش از اقدام به تنگ کردن واژن ، حتما به جراح و متخصص زنان مراجعه شود و با مشورت ایشان ، مناسب ترین و بهترین گزینه درمانی انتخاب گردد.

نظرات بسته شده است.

تماس با دکتر